POKONGRESOWE WARSZTATY Z PRAKTYKĄ
Wtorek, 29.03.2022 r.
Jak praktyka uważności wpływa na rozwój mózgu ucznia? – ćwiczenia dla nauczycieli z wykorzystania Mindfulness w pracy edukacyjnej
Natalia Lipecka
Związana z Akademią Mindfulness, gdzie rozwija własną praktykę uważności

Studiowała arteterapię na Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła, pracując jako terapeuta wspomagający w przedszkolu integracyjnym, a także w pracowni ceramicznej „Mostówka”. Od 4 lat jest czynnie związana z Akademią Mindfulness, gdzie rozwija własną praktykę uważności. Odbyła 8-tygodniowy kurs Mindfulness dla nauczycieli (zgodny z programem .b Fundamenty), kurs MBCT, a także uzyskała licencję na prowadzenie autorskiego kursu Mindfulness dla Młodzieży (OPU).

Prowadzi w poradni psychologicznej zajęcia sensoryczno-artystyczne dla niemowląt, otwarte treningi uważności dla dzieci w różnym wieku, a także cotygodniowe zajęcia relaksacyjne dla dorosłych.

Jest certyfikowanym instruktorem masażu Shantala oraz masażystą Dotyku Motyla. Odbyła wiele szkoleń certyfikujących z zakresu niedyrektywnych metod pracy z dziećmi m.in. II stopnie Original Play czy podstawy terapii tańcem i ruchem. Bliskie jest jej zrównoważone, holistyczne podejście do człowieka i zagadnienia związane z uważnym rodzicielstwem czy rodzicielstwem bliskości. Praktykowała NVC.

Michael Sanderson
Robert Bielecki
Wybierz Bilet Dla Siebie!
Ruszyła przedsprzedaż biletów